Zajmujemy się również przeprowadzkami na terenie Kołobrzegu i okolic, transportem materiałów budowlanych i transportem na zlecenie do 3,5 t. Jak i profesjonalne remonty.
Kompleksowe sprzątanie poremontowe przed wprowadzeniem się i nie tylko. Zapewniamy rzetelną usługę w tej dziedzinie jak i pracowników, posiadamy wszelkie niezbędne urządzenia jak i preparaty aby Państwa domy i mieszkania zostały profesjonalnie posprzątane przez naszą firmę.

Usługi sprzątania Kołobrzeg

              Kompleksowa usługa sprzątania Firmy Marcina Skrzypczaka ma do zaoferowania Państwu kompleksowe usługi w zakresie sprzątania domów, apartamentów, mieszkań na terenie miasta Kołobrzeg oraz w jego okolicach. Zajmujemy się także sprzątaniem pomieszczeń po remontach jak i prac sprzątających na zewnątrz Państwa posesji. Gwarantujemy, że uczynimy wszystkie czynności do stanu, który umożliwi Państwu ponownie zagospodarować poremontowe wszystkie pomieszczenia i powierzchnie jak i posesję Państwa domów.

Usługi sprzątania są dla osób, którzy są zbyt zajęci pracą czy innymi obowiązkami, lub po prostu chcą kompleksowo skorzystać z usługi poremontowych tak, aby nie martwić się całym tym ogromem pracy a także tym, którzy chcą się wprowadzić na czyste wysprzątane lokum w celu szybkiego ponownego zagospodarowania miejsca przed w prowadzeniem się. W ramach usługi Państwo nie muszą martwić się o nic, posiadamy wszelki profesjonalny sprzęt, aby doprowadzić wszystko do ładu i nienagannego porządku. Przede wszystkim Odkurzacze do pyłów budowlanych Festool.
              Cenimy sobie zdanie Naszych Klientów w kwestii realizowanego przez nas projektu założonego sprzątania co Nas cechuje? Dobre i efektywne środki czystości jak i szybka realizacja zleceń w dogodnym przez Państwa terminie. Zatrudniając naszą firmę można być pewnym fachowego wykonania usługi pracujemy w tym sektorze od lat i starannie dobieramy osoby, które wykonują daną usługę.

Zakres prac sprzątających:

- odkurzanie wykładzin, dywanów, chodników
- mycie parowe podłóg
- odkurzanie mebli i sprzętu RTV
- kompleksowe sprzątanie parowe łazienek i kuchni
- okresowe mycie okien, domywanie
- pranie dywanów, wykładzin i chodników
- czyszczenie tapicerek
- doczyszczanie kostki Bauma itp.
- przygotowanie terenu pod zagospodarowanie
- koszenie trawy
- utrzymanie zieleni
- wszelkie prace porządkowe
- inne prace zewnętrzne (mycie elewacji, polbruku, usuwanie graffiti itp.)
- po zimowe czyszczenie rynien

Wyposażenie usług sprzątających :

Mopy Vileda
Odkurzacze do pyłów budowlanych Festool
Myjka wysokociśnieniowa karcher
Zamiatarka kercher
Parownica kercher
Do mycia okien kercher
Odkurzacz piorący kercher

             Wstępne oględziny i rozmowa z właścicielem pozwalają nam także dobrać odpowiedni sprzęt i środki chemiczne niezbędne do prawidłowego przygotowania się do prac. Zapraszamy.